Producenci
Promocje
Buty bokserskie Green Hill (blue)
Buty bokserskie Green Hill (blue)
269,00 zł 149,00 zł
Buty bokserskie Green Hill (red)
Buty bokserskie Green Hill (red)
269,00 zł 149,00 zł
Rękawice przyrządowe Green Hill PRO (blue)
Rękawice przyrządowe Green Hill PRO (blue)
159,00 zł 129,00 zł
Dostawa

RODZAJE DOSTAWY:

  1. Przesyłka kurierska  - realizacja przesyłki odbywa się poprzez firmę kurierską. Koszt przesyłki wynosi ok. 18 zł, za pobranie doliczamy kwotę 3 zł. Przy zamówieniach do 10 szt rękawic bokserskich, kwota jest niezmienna. W sytuacji zamówienia na większą ilość towaru niezbędna jest indywidualna wycena.

    W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W przypadku firmy kurierskiej UPS wysyłamy usługą Express Saver co oznacza gwarancję dostawy w następnym dniu roboczym.Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

    Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.
  1. Odbiór osobisty –odbywa się w Krakowie, przy ul. Trybuny Ludów 15.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl