PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ROZMIARÓW

Tarcza treningowa DBD BUSHIDO typu PAO, 55x25

Tarcze, Łapy trenera
82
PLN
Tarcza treningowa DBD BUSHIDO typu PAO, 55x25
Tarcza treningowa DBD BUSHIDO typu PAO, 55x25
Cena: 82,00 zł
Cena netto: 66,67 zł
szt.

Wysokiej jakości tarcza DBD BUSHIDO typu Pao o wydłużonym profilu

 

Bardzo mocny materiał

Tarcza została wykonana z bardzo mocnej odmiany plawilu z wtopioną siatką nylonową. Materia składa się aż z 7 warstw dzięki czemu jest praktycznie nie do rozdarcia podczas treningu

tarcza treningowa, pao, do ćwiczeń, mma, trenerska

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydłużony profil
Prezentowany model tarczy posiada przedłużony profil – jej długość w odróżnieniu od klasycznych tarcz PAO pozwala chronić nie tylko przedramię ale również łokieć, który podczas ćwiczeń jest szczególnie narażony na bolesne i kontuuzjogenne kopnięcia.
Całkowity rozmiar tarczy to 55x25x12 cm.

Tarcza wypełniona jest  pianką poliuretanowa tzw. regenerat czyli pianka wtórnie spieniana o twardości 90lg/m3, regenerat cechuję się bardzo dobrą amortyzacją uderzeń, zawsze wraca do pierwotnej postaci, nie kruszy się i ma bardzo dużą żywotność.

Zwróć uwagę, że przy tanich marketowych tarczach wykorzystuje się  gąbkę T25 (biała gąbka tapicerska) która już po kilku treningach traci swoje właściwości amortyzujące

 

 

 

 

 

 

 

 

 Szerokie zapięcie zwiększające stabilność tarczy.
Prezentowany model tarczy wyposażono w szerokie zapięcie, które dzięki swojej dużej powierzchni oraz silnym taśmą zapewnia stabilne przypięcie do ręki.  Możesz być pewny że tarcza nie zsunie się nawet podczas bardzo silnych uderzeń.
W tarczy znajdują się 2 odpowietrzniki,  którymi wydostaje się podczas uderzenia powietrze - rozwiązanie takie poprawia komfort treningu oraz zwiększa żywotność tarczy.
 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl