PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ROZMIARÓW

Rękawice bokserskie TWINS - BGVL-3 (black)

Kick Boxing/Muay Thai
399
PLN
Rękawice bokserskie TWINS - BGVL-3 (black)
Rękawice bokserskie TWINS - BGVL-3 (black)
Cena: 399,00 zł
Cena netto: 324,39 zł
para

Rękawice bokserskie Twins BGVL-3

 

Produkt wyprodukowany w Tajlandii w 100 % ze skóry bydlęcej. Ręczne wykonanie, a także najlepszej jakości materiały gwarantują najwyższą jakość i trwałość. TWINS to obecnie jedna z najbardziej poważanych brendów na rynku sportów walki. Nie jest to produkt wykonany maszynowo! Rękawice Twins wyprodukowane są z wielowarstwowej pianki doskonale absorbującej siłę uderzenia i przeznaczone są do treningu na najwyższym poziomie.

Dla większego bezpieczeństwa i lepszej ochrony nadgarstka, strefa zapinania na rzep wokół nadgarstka została usztywniona. Kciuk rękawicy jest przyszyty i dobrze wyprofilowany, co pozwala na uniknięcie kontuzji ręki. Rękawica jest uformowana idealnie w kształt pięści, dzięki czemu, rękawica pewnie trzyma się na ręce, zwiększając komfort treningu i wygodę. By zapewnić lepsze odprowadzanie ciepła z rękawicy, produkt jest wyposażony w kanaliki wewnątrz rękawicy, poprzez co użytkowanie staje się bardziej higieniczne.

By zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa, a jednocześnie, by rękawice od środka się nie przepacały, zalecamy używanie owijek. Pomoże to usztywnić dłoń, jak również przejmą one funkcję pochłaniania potu z dłoni. Prezentowany model, jest podobny do modelu BGVL-2, który również znajdziecie na naszych aukcjach. Różnica polega na tym, iż model BGVL – 2 przeznaczony jest do boksu amatorskiego. Mówiąc jednak językiem bardziej praktyki, model prezentowany (BGVL-3) ma dłuższą część skrywającą palce, a BGVL-2 ma ją delikatnie krótszą. Jedne i drugie są doskonałym produktem.

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl