PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ROZMIARÓW

Rękawice bokserskie GREEN HILL_TIGER AIBA (czerwone)

Sprzęt z atestem AIBA
419
PLN
Rękawice bokserskie GREEN HILL_TIGER AIBA (czerwone)
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 419,00 zł
Cena netto: 340,65 zł
para
* - Pole wymagane

Rękawice bokserskie Green Hill Tiger z certyfikatem AIBA

Profesjonalne rękawice bokserskie Green Hill AIBA. Rękawice posiadają certyfikat AIBA od stycznia 2016r i są dopuszczone do zawodów rangi krajowej i międzynarodowego w boksie. Rękawice bazujące na jednym z najbardziej znanych i sławnych na świecie rękawic Green Hill Tiger, uznawanych do dnia dzisiejszego za jedne z najlepszych rękawic bokserskich, rękawic które zadebiutowały w 2004 roku zdobywając certyfikat AIBA. Pojawiły się na Olimpiadzie bokserskiej w Atenach w 2004 w Boksie, gdzie otrzymały plakietkę niezawodności i bezpieczeństwa. W modelu Tiger nie występowały kontuzje, przez co rękawice do dnia dzisiejszego są znane i cenione zarówno przez trenerów i zawodników. Obecnie rękawice Tiger zdobyły ponownie certyfikat, otrzymały nowy, nowoczesny desing i jeszcze lepszy krój.

Rękawice Green Hill Tiger AIBA wykonane są z wysokiej jakości skóry bydlęcej, w kolorze czerwonym lub niebieskim, z białymi obszyciami i nowym logotypem producenta. Rękawice posiadają piankę o typu IMT formowaną wtryskowo, o lepszych parametrach i lepszym formowaniu do dłoni, zastosowano również system Anti-Shock obniżający przechodzące na dłoń wibracje podczas najsilniejszych uderzeń. Konstrukcja rękawic najbardziej klasyczna, sprawdzona i najczęściej pasująca bokserom. Kciuk przyszyty do rękawic szerokim paskiem skórzanym, bezpieczne dla zawodnika.

Rękawice AIBA 10oz kierowane są dla zawodników o wadze do 69kg, zawodnicy tacy startują w rękawicach 10oz i obowiązkowo kaskach turniejowych z AIBA. Rękawice 12oz kierowane są dla zawodników o wadze powyżej 69kg, zawodnicy tacy startują bez kasków ochronnych.

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl