PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ROZMIARÓW

RĘKAWICE BOKSERSKIE FAIRTEX BGV14BLU "JAPANESE ART - THE WAVE OF KANAGAWA 1829"

Rękawice bokserskie 10 oz.
369
PLN
RĘKAWICE BOKSERSKIE FAIRTEX BGV14BLU "JAPANESE ART - THE WAVE OF KANAGAWA 1829"
RĘKAWICE BOKSERSKIE FAIRTEX BGV14BLU "JAPANESE ART - THE WAVE OF KANAGAWA 1829"
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 369,00 zł
Cena netto: 300,00 zł
para
* - Pole wymagane

Rękawice bokserskie Fairtex BGV14 są ręcznie wykonane ze specjalnie zaprojektowanej do sportów walki syntetycznej mikrofibry, która nie tylko jest wytrzymała ale również jej włókna nie zatrzymują nieprzyjemnych zapachów. Tajlandia, miejsce pochodzenia jest również kolebką Muay Thai. Najwyższej jakości syntetyczne materiały, zaprojektowane pod kątem sportów walki dają przyjemne uczucie miękkości, świeżości i bezpieczeństwa. Tuż pod nią znajduje się wielowarstwowa pianka absorbująca siłę uderzenia. To właśnie ta strefa tworzy rękawice niezwykle bezpieczną zarówno dla użytkownika jak i partnera w treningu. Profil kciuka jest nie tylko wygodny ale tworzy ochronę przed kontuzjami. Wielkość czaszy w stosunku do masy rękawicy jest tak zoptymalizowana aby skutecznie chronić głowę przed atakiem jak również celnie zadawać ciosy.
Rękawice bokserskie Fairtex BGV14 składają się z aż trzech warstw absorbujących uderzenia, co uczyniło tę rękawicę jedną z najbardziej bezpiecznych w sparingach ze sparing partnerem.

Profil kciuka zbliżony kształtem do rękawicy BGV6 jest nie tylko wygodny ale tworzy ochronę przed kontuzjami. Wielkość czaszy w stosunku do masy rękawicy jest tak zoptymalizowana aby skutecznie chronić głowę przed atakiem przy trzymaniu garde, jak również celnie zadawać ciosy. Przedłużony nadgarstek chroniony jest specjalnym usztywnieniem zaczynającym się od nasady rękawicy.

Wewnętrzny zakrzywiony profil dopasowujący się do zamkniętej pięści został tak zaprojektowany aby zminimalizować niepotrzebne napięcia nadgarstka, które mogą powodować kontuzje.

Szeroki rzep daje możliwość szybkiego i pewnego założenia rękawicy z optymalnym dopasowaniem oraz poczuciem kontroli przy treningu.

Wewnętrzna część rękawicy wyściełana jest materiałem który zapewnia nam komfort, dopasowanie oraz pozwala nam utrzymać optymalną wilgotność rękawicy podczas treningu. Zastosowane materiały najwyższej jakości o wydłużonej wytrzymałości pozwalają na utrzymanie parametrów rękawicy w długim przedziale czasowym nawet podczas ciężkich zawodowych treningów oraz rywalizacji ringowej.

Serię BGV14 “JAPANESE ART THE WAVE OF KANAGAWA 1829” jest sygnowała japońskim stylem, który to wzbudził tak wielkie zainteresowanie w sztuce iż stał się reprezentatywny dla Japońskiej kultury oraz sztuki na całym świecie.

Tajskie rękawice ze względu na swoją jakość, ergonomię oraz perfekcyjne wykonanie chętnie używane są nie tylko w Muay Thai ale również w innych sportach szalki takich jak K1, MMA, Boks, BJJ - Brazylijskie Jiu Jitsu, Karate, Sambo, Krav Maga.

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl