PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ROZMIARÓW

Profesjonalny Sand Bag treningowy D.B.D. Bushido do 30kg

Akcesoria treningowe
139
PLN
Profesjonalny Sand Bag treningowy D.B.D. Bushido do 30kg
Profesjonalny Sand Bag treningowy D.B.D. Bushido do 30kg
Cena: 139,00 zł
Cena netto: 113,01 zł
szt.

Profesjonalny SandBag treningowy D.B.D. Bushido z regulowanym obciążeniem 1-35 kg (zalecana waga ok 25 kg

 

Sandbag to niezwykle wszechstronny przyrząd treningowy, który pozwoli Ci w szybkim czasie nie tylko ukształtować sylwetkę, lecz także znacząco przyczyni się do zwiększenia siły, kondycji i wytrzymałości.

Regularne treningi z SandBagiem znacząco poprawiają również koordynację ruchową oraz korzystnie wpływają na układ krążenia

Poczuj mięśnie o istnieniu których nie miałeś pojęcia!

W odróżnieniu od typowych ćwiczeń na siłowni, podczas których izolujesz jedynie wybrane partie mięśni, trening z SandBagiem pozwoli Ci na równomierne wzmacnianie i kształtowanie sylwetki ciała poprzez angażowanie mięśni głębokich.

Ćwiczenia takie wyrabiają większą siłe dynamiczna, niż gdybyśmy podnosili np. sztangę o tej samej wadze. Dzieje sie tak ze względu na koniecznośc stabilizacji ruchu, utrzymania równowagi i zwiększonej trudności uchwytu.

Sand Bag Bushido posiada w zestawie 3 pokrowce do w ypełnienia piaskiem lub żwirem. Takie rozwiązanie pozwala swobodnie regulować wagę przyrządu dostosowując go do swoich potrzeb.

Wagę mozna regulować od 1 do 35 kg.!
Pokrowce wykonano z rozciągliwego polaru tak aby po wsypaniu do nich piasku dokładnie wypełniały całą powierzchnię Sand Bagu.

W Sand Bagu Bushido zastosowano opracowany przez instruktorów system 7 uchwytów. Rozmieszczono je w taki sposób aby umożliwiały wykonanie szerokiego zestawu ćwiczeń.

Niezwykle mocny materiał!

Do wykonania Sand Bagu Bushido wykorzystano bardzo mocną odmianę specjalistycznego materiału. Zastosowany materiał składa się aż z 7 wartstw, kóre gwarantują bardzo wysoką wytrzymalość materiału przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej elastyczności.
W materiale zastosowano przeplot nylonowy znacznie wzmacniający materiał przed rozrywaniem. Przeplot ten przejmuje obciążenie podczas nadmiernego rozciągnięcia czyniąc materiał praktycznie nie do rozerwania podczas treningu.

 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl