PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ROZMIARÓW

Kask sparingowy FAIRTEX HG13 (red) "Diagonal Vision Sparring"

Kaski spraingowe
529
PLN
Kask sparingowy FAIRTEX HG13 (red) "Diagonal Vision Sparring"
Kask sparingowy FAIRTEX HG13 (red) "Diagonal Vision Sparring"
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 529,00 zł
Cena netto: 430,08 zł
szt.
* - Pole wymagane

FAIRTEX już od 1971 roku dostarcza najwyższej jakości produkty dla pasjonatów sportów walki. Philip Wong założyciel firmy pochłonięty pasją Muay Thai był w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie profesjonalistów, dla których droga do celu jest nacechowana godzinami spędzonymi w salach treningowych, przelanym morzem potu oraz sprzętem o bezkonkurencyjnej jakości. 

Kask sparingowy Fairtex HG13 został zaprojektowany tak aby przy doskonałej ochronie głowy dać zawodnikowi szerokie pole widzenia. Kąty widzenia są wystarczające na tyle aby można było zauważyć nadlatujące ciosy.
HG13 to typowy kask do MuayThai gdzie przy amortyzacji główną wagę kładzie się na uderzenia pięścią, łokciem oraz kopnięcia. Miękka wewnętrzna część kasku daje poczucie komfortu. Ergonomiczny kształt dopasowuje całość do głowy oraz utrzymuje go w stałym położeniu. Zakrzywiona dolna część chroni naszą szczękę przed trafieniem i kontuzjami.
Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę to wentylacja dzięki której utrzymujemy świeżość. Kask Fairtex HG13 stanowi poważne zabezpieczanie naszej głowy, kości policzkowych, brody oraz gardła. Producent postawił na ergonomie, bezpieczeństwo ale także wziął pod uwagę szeroką widoczność oraz "słyszalność" (zawodnik ma zabezpieczone uszy ale w taki sposób aby nie izolować go od dźwięków, dzięki temu ma lepszy kontakt ze sparing partnerem i może reagować na komendy trenera).

Obecne produkty Fairtex to efekt wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego testów sprzętu. Ergonomia jest tutaj na tak wysokim poziomie, że nie rzadko słyszymy z ust trenerów, zawodników oraz amatorów sportów walki, iż Fairtex po założeniu tworzy poczucie "drugiej skóry". Doskonała kontrola, "czucie" uderzeń, pozwala na doskonalenie technik.
Marka Fairtex często widuje się na rękach czołowych zawodników. Jedynymi z pierwszych, którzy docenili znakomitość marki to Don the Dragon Wilson, Ramon Decker, Ivan Hippolyte and Jongsanan "The Wooden man". Ścisła współpraca z czołówką zawodników, dbałość o szczegóły, ręczna wykonanie czyni tę markę najlepszą na świecie.

 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl